Guziki

Rada Pedagogiczna

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Tomaszowie Maz. w roku szkolnym 2017/2018 zatrudnionych jest 103 nauczycieli:

Dyrektor Szkoły - Stanisława Wąchała - nauczyciel dyplomowany

Zastępca Dyrektora Szkoły - Służewska Ewa - nauczyciel dyplomowany

Zastępca Dyrektora Szkoły - Seredyn Ewa - nauczyciel dyplomowany

Zastępca Dyrektora Szkoły - Ogórek Katarzyna - nauczyciel dyplomowany

Zastępca Dyrektora Szkoły - Łobodecka Grażyna - nauczyciel dyplomowany

Nauczycieli dyplomowanych - 83

Nauczycieli mianowanych - 13

Nauczycieli kontraktowych - 6 

Nauczyciel stażysta - 1 


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

Lp.Nazwisko i imięStopień awansu zawodowegoPrzedmiot
1 ADAMSKA ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
2 BARYŚ MAŁGORZATA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
3 BASIŃSKI RAFAŁ NAUCZYCIEL MIANOWANY FIZYKA
4 BEDNARSKA BARBARA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
5 BINIEK EWELINA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
6 BIŚ MIECZYSŁAWA NAUCZYCIEL MIANOWANY RELIGIA
7 BLOCH DOROTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
8 BRZOSTOWICZ RAFAŁ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
9 BURCHARD BARBARA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
10 CHOJNACKA JOLANTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
11 CHRUŚCIEL PIOTR NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PRZYRODA, BIOLOGIA, WDŻ
12 CISZEWSKA ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
13 DARCZYŃSKA KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
14 DRUSZCZ GABRIEL NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, TECHNIKA
15 DUDA-ANTOCHÓW JUSTYNA NAUCZYCIEL MIANOWANY JĘZYK ANGIELSKI
16 FRANOSZCZYK MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
17 GĄSECKA MARTA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
18 GEBLER KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
19 GOLENIA EMILIA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
20 GÓRA KARINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MUZYKA
21 HARASIMOWICZ EWELINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PRZYRODA
22 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
23 JACH AGNIESZKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY RELIGIA
24 JANIAK WIOLETTA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY LOGOPEDA
25 JANIK ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
26 JAŚKIEWICZ JOLANTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY CHEMIA
27 JĘDRYCHOWICZ MARIUSZ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
28 JOP KATARZYNA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
29 KACZUBA AGATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
30 KAMIŃSKA EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
31 KAMIŃSKI SŁAWOMIR NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
32 KELER DARIUSZ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
33 KELER MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
34 KLESZCZ KRZYSZTOF NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY GEOGRAFIA
35 KOWALCZYK SYLWIA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
36 KOWCZUR DANUTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
37 KRAWCZYK ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
38 KRYCH MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA, METODYK
39 LASEK EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY BIBLIOTEKA
40 LATOSZEK EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY INFORMATYKA
41 LIZUT DOROTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
42 MACIEJEWSKA MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
43 MAJSTRAK MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
44 MAKSYMOWICZ MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
45 MAKSYMOWICZ RADOSŁAW NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
46 MAZEK KRYSTYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PRZYRODA, WDŻ
47 MIERZEJEWSKI MARCIN NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
48 MIESZCZANKOWSKA ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY RELIGIA
49 MŁYNARCZYK BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PLASTYKA/TECHNIKA
50 MUSZYŃSKA ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
51 NOWAKOWSKA MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY LOGOPEDA
52 OWSIANKA EWELINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
53 PAJĄK AGNIESZKA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
54 PAJĄK RADOSŁAW NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY HISTORIA
55 PAWŁOWSKA KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY INFORMATYKA, MATEMATYKA
56 PILAS ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
57 PIOTROWSKA GRAŻYNA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
58 PIOTROWSKA JULITA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY HISTORIA
59 PSZCZÓŁKOWSKA BOŻENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY BIBLIOTEKA
60 SĘK BARBARA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
61 SKŁADOWSKA JOLANTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PEDAGOG
62 SOBCZYK ALINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
63 STAŃCZAK MARIOLA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
64 SZCZUCIŃSKA MAGDALENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
65 SZYMAŃSKA JUSTYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY RELIGIA
66 ŚLIWIŃSKA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
67 ŚLUSARSKI RAFAŁ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
68 TAZBIR MONIKA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY JĘZYK NIEMIECKI
69 TYCE BOŻENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
70 URBAŃSKA MARZENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
71 WOJTALCZYK RENATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
72 WOSKOWICZ MARIUSZ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
73 WOŹNY ŁUKASZ NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY RELIGIA
74 WRÓBEL KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
75 ZAGOZDON MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 

PRZEDSZKOLE NR 14

Lp. Nazwisko i imię Stopień awansu zawodowego Przedmiot
1 BURDA JADWIGA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
2 CHMIELEWSKA-KIELISZEK ANNA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
3 DOMAŃSKA ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
4 DUDA-ANDRYCHÓW JOLANTA NAUCZYCIEL MIANOWANY JĘZYK ANGIELSKI
5 JASKUŁA AGNIESZKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
6 MIGAŁA AGNIESZKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
7 PLICH ALINA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
8 SANDELEWSKA KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
9 SOLAREK MARIOLA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
10 ZABOROWSKA HALINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

 PRZEDSZKOLE NR 20

Lp.Nazwisko i imięStopień awansu zawodowegoPrzedmiot
1 BYSTER ILONA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
2 DZIUBAŁTOWSKA EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
3 FIJAŁKOWSKA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
4 HAMERSKA AGNIESZKA NAUCZYCIEL STAŻYSTA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
5 KAMIŃSKA JUSTYNA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
6 KARDYNIA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
7 PAKOWSKA RENATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
8 PAŚ DOROTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY LOGOPEDA
9 PIEKARSKA MONIKA NAUCZYCIEL MIANOWANY OLIGOFRENOPEDAGOG, SURDOPEDAGOG
10 PIETRAS PATRYCJA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
11 PLICH ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
12 SZCZEPANIAK IWONA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
13 ZDULSKA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

17-01-2018 - Edycja treści.

09-11-2015 - Edycja treści.

08-11-2015 - Edycja treści.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 436