Guziki

Rada Pedagogiczna

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Tomaszowie Maz. w roku szkolnym 2018/2019 zatrudnionych jest 108 nauczycieli:

  • Dyrektor Szkoły - Stanisława Wąchała - nauczyciel dyplomowany 
  • Zastępca Dyrektora Szkoły - Służewska Ewa - nauczyciel dyplomowany 
  • Zastępca Dyrektora Szkoły - Wiórkowska Ewa - nauczyciel dyplomowany 
  • Zastępca Dyrektora Szkoły - Ogórek Katarzyna - nauczyciel dyplomowany 
  • Zastępca Dyrektora Szkoły - Ewa Kamińska - nauczyciel dyplomowany 

Nauczycieli dyplomowanych - 87 

Nauczycieli mianowanych - 10 

Nauczycieli kontraktowych - 8 

Nauczyciel stażysta - 3 

Lp.Nazwisko i imięStopień awansu zawodowegoPrzedmiot

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

1 ADAMSKA ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
2 BARYŚ MAŁGORZATA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
3 BASIŃSKI RAFAŁ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY FIZYKA
4 BEDNARSKA BARBARA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
5 BINIEK EWELINA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
6 BIŚ MIECZYSŁAWA NAUCZYCIEL MIANOWANY RELIGIA
7 BLOCH DOROTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
8 BRZOSTOWICZ RAFAŁ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
9 BURCHARD BARBARA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
10 CHOJNACKA JOLANTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
11 CHRUŚCIEL PIOTR NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PRZYRODA, BIOLOGIA, WDŻ
12 CISZEWSKA ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
13 ĆWIEK KRZYSZTOF NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
14 DARCZYŃSKA KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
15 DRUSZCZ GABRIEL NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, TECHNIKA
16 GAWARZYŃSKA WIOLETTA NAUCZYCIEL STAŻYSTA WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
17 GĄSECKA MARTA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
18 GEBLER KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
19 GOLENIA EMILIA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
20 GOŃDA ALDONA NAUCZYCIEL DYPOLMOWANY JĘZYK NIEMIECKI
21 GÓRA KARINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MUZYKA
22 HARASIMOWICZ EWELINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PRZYRODA
23 IGNASZCZYK MARTA NAUCZYCIEL STAŻYSTA NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
24 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
25 JACH AGNIESZKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY RELIGIA
26 JANIAK WIOLETTA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY LOGOPEDA
27 JANIK ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
28 JAŚKIEWICZ JOLANTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY CHEMIA
29 JĘDRYCHOWICZ MARIUSZ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
30 JOP KATARZYNA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
31 JURA JUSTYNA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY MATEMATYKA, INFORMATYKA
32 KACZUBA AGATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
33 KAMIŃSKI SŁAWOMIR NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
34 KELER DARIUSZ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
35 KELER MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
36 KLESZCZ KRZYSZTOF NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY GEOGRAFIA
37 KOWALCZYK SYLWIA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
38 KOWCZUR DANUTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
39 KRAWCZYK ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
40 KRYCH MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
41 LASEK EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY BIBLIOTEKA
42 LATOSZEK EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY INFORMATYKA
43 LIZUT DOROTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
44 MACIEJEWSKA MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
45 MAJSTRAK MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
46 MAKSYMOWICZ MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
47 MAKSYMOWICZ RADOSŁAW NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
48 MAZEK KRYSTYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PRZYRODA, WDŻ
49 MICHAŁOWICZ MONIKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
50 MIERZEJEWSKI MARCIN NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
51 MIESZCZANKOWSKA ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY RELIGIA
52 MŁYNARCZYK BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PLASTYKA/TECHNIKA
53 MUSZYŃSKA ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
54 NOWAKOWSKA MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY LOGOPEDA
55 NOWICKA ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
56 OWSIANKA EWELINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
57 PAJĄK AGNIESZKA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
58 PAJĄK RADOSŁAW NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY HISTORIA
59 PAWŁOWSKA KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY INFORMATYKA, MATEMATYKA
60 PILAS ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
61 PIOTROWSKA GRAŻYNA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
62 PIOTROWSKA JULITA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY HISTORIA
63 PSZCZÓŁKOWSKA BOŻENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY BIBLIOTEKA
64 SĘK BARBARA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
65 SKŁADOWSKA JOLANTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY PEDAGOG
66 SOBCZYK ALINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
67 STAŃCZAK MARIOLA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
68 SZCZUCIŃSKA MAGDALENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
69 SZYMAŃSKA AGATA NAUCZYCIEL KONTRAKOTOWY JĘZYK POLSKIE
70 SZYMAŃSKA JUSTYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY RELIGIA
71 ŚLIWIŃSKA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
72 ŚLUSARSKI RAFAŁ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE FIZYCZNE
73 TYCE BOŻENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
74 URBAŃSKA MARZENA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK POLSKI
75 WOSKOWICZ MARIUSZ NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY MATEMATYKA
76 WOŹNY ŁUKASZ NAUCZYCIEL MIANOWANY RELIGIA
77 WRÓBEL KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
78 ZAGOZDON MAŁGORZATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

PRZEDSZKOLE NR 14

1 BIŚ DANUTA NAUCZYCIEL MIANOWANY KATECHETA
2 CHMIELEWSKA-KIELISZEK ANNA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
3 DĘBICKA MARTA NAUCZYCIEL STAŻYSTA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
4 DOMAŃSKA ELŻBIETA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
5 JASKUŁA AGNIESZKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
6 ŁOBODECKA GRAŻYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
7 MIGAŁA AGNIESZKA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
8 PLICH ALINA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
9 SANDELEWSKA KATARZYNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
10 SOLAREK MARIOLA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
11 WALASZCZYK-SUSKA EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY LOGOPEDA
12 ZABOROWSKA HALINA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
13 ZABOREK ILONA NAUCZYCIEL KONTRAKOTOWY JĘZYK ANGIELSKI

PRZEDSZKOLE NR 20

1 BYSTER ILONA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
2 DZIUBAŁTOWSKA EWA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
3 FIJAŁKOWSKA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
4 JANIAK WIOLETTA NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY LOGOPEDA
5 KARDYNIA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
6 PAKOWSKA RENATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
7 PAŚ DOROTA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY LOGOPEDA
8 PIEKARSKA MONIKA NAUCZYCIEL MIANOWANY OLIGOFRENOPEDAGOG, SURDOPEDAGOG
9 PIETRAS PATRYCJA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY JĘZYK ANGIELSKI
10 PLICH ANNA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
11 SZCZEPANIAK IWONA NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
12 ZDULSKA BEATA NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

 

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

24-10-2018 - Edycja treści.

17-01-2018 - Edycja treści.

09-11-2015 - Edycja treści.

08-11-2015 - Edycja treści.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 554